מקומי

יחד כל הדרך: כוכבי הילדים נרתמים למען ילדי ישראל‎ ??

בעקבות משבר הקורונה, כוכב הילדים רוי בוי הקים מיזם טלויזיוני חדשני, בהשתתפות כל כוכבי הילדים של ישראל מאז ועד היום, בו ניתן פיתרון להורים ולילדים לחג הפסח. שפע של תכנים ישנים וחדשים לחג יחד עם שידורים חיים בצפייה ישירה, ובנוסף אתר ואפליקציה ייעודיים. והכול בחינם!

רוי בוי, ציפי שביט, מיכל הקטנה, קופיקו, נעמה סופר על, מיכל ינאי, שי ורועי, אסף אשתר, תותי, יעלי בממלכת השירים, נתי באתי הופעתי, מיטל ונעלי הפלא, גילי בא לבקר, גי'ני הקוסםכל אלה ממתינים לכם בערוץ.

בערוץ יחד TV ניתן למצוא תכנים איכותיים ומגוונים לילדים כמו שעת סיפור לילדים עם ציפי שביט,חדשות מונגשות לילדים לרבות תיווך ההנחיות של משרד הבריאות לילדים ונוער בהנחייתם של רוי בוי, שי ורועי, סיפורי הופה היי-אבי דור ואהרון פררה חוזרים לסיפורים ולשירים מהתכנית המיתולוגית 'הופה היי',  יצאת גיבור- בהנחייתו של רוי בוי בשיתוף הקהל בבית עושים סדר בפסח בהנחייתם של שי ורועי.

המיזם הוקם על ידי רועי עוז המוכר לילדים ככוכב הילדים ״רוי בוי" שחבר לחברת "לוטם טכנולוגיות" בבעלותו של דן ברכוביץ. קבוצת לוטם הנה חברת טכנולוגיה ויזמות אשר הוקמה ב-2004 ופיתחה פרויקטים טכנולוגיים רבים. החברה מפתחת את הפלטפורמה והתשתית של ערוץ יחד ומנהלת את הפרויקט בפועל."

למיזם שותפה החברה למתנ"סים בישראל. כמו כן, המיזם התאפשר אודות ל"רמי לוי שיווק השיקמה" וחברת גו'נסונס בייבי מוצרי הרחצה וטיפוח לתינוקות וילדים.

את  אפליקציית הערוץ ניתן להוריד ישירות לטלפון הנייד באתר https://www.yahadtv.co.il/
בנוסף ישנו ערוץ היוטיוב 
https://www.youtube.com/watch?v=WAJJYs1aAe4&feature=youtu.be

אין ספק שהמיזם הזה מעורר השראה ומחמם את הלב! היכנסו לערוץ ותתחילו להנות משפע של תכנים איכותיים לילדים.

שנדע ימים טובים ובריאות איתנה ♥

תגובות פייסבוק

מיכל נוימן

פעילה חברתית

כתבות קשורות

אולי יעניין אותך גם...
Close
Back to top button